Kontrolní a měřicí přípravky
Přesnost bez ohledu na vstupní podmínky

Základem přesného měření je analýza dílu a sestav. Vede k vytvoření optimálního návrhu konceptu měření nebo kontroly v provozních podmínkách.

Pro konstrukci přípravků používáme stavebnicový systém společnosti Carl Zeiss, díky kterému jsme schopni garantovat přesnost 0,05 mm.

Výhodou tohoto systému je snadné seřizování, možnost přestavby pro nový měřený díl a vysoká přesnost měření. Umíme vytvořit přípravky pro měření dílů různých velikostí, geometrií i materiálů. Navrhujeme speciální, kontrolní, únavové a detekční měřící přípravky.

Případová studie

Pro společnost Prestar s.r.o. jsme navrhli a dodali kontrolní pracoviště pro kontrolu muft různých velikostí. Mufty jsou roboticky přeneseny na dopravníkovou trať, která se skládá z několika dopravníků. Jeden z nich je poháněn průběžným motorem, druhý krokovým motorem. Třetí dopravník je válečková trať.

Uprostřed dopravní trati je manipulátor, který přetáčí mufty o 180 stupňů. Jedna část dopravníku je vybavena pohyblivým nastavitelným vedením. Vedení je nastavováno elektrickým motorem přes pákový mechanismus.

Měřicí přípravky - případová studie
Měřicí přípravky pro společnost Prestar
Mám zájem o službu