Svařovací přípravky
Správné řešení pro jakoukoliv aplikaci

Navrhujeme a realizujeme svařovací přípravky pro automatizaci svařovacího procesu. Naše výrobky jsou vystavěny na základě nejnovějších poznatků a standardů automobilového průmyslu s vysokým stupněm automatizace. Pro nižší sériovost produkce našich zákazníků je dokážeme z ekonomického hlediska přizpůsobit konkrétním potřebám koncových uživatelů. Přípravky mohou být samostatně stojícími zařízeními, vybavené polohovadly, případně implementovatelné přímo do svařovacích robotických buněk.

Případová studie - přípravek pro svařování laserem

Vyvinuli jsme a vyrobili pro klienta přípravek, jež je doplněním jednoúčelového stroje pro svařování světlometu laserem. Zajišťuje přesné usazení jednotlivých dílů před svařením a jejich přesné a tuhé upnutí.

Jednotlivé upínací prvky jsou designovány tak, aby byly schopny při průchodu svařovací hlavice ustoupit z místa svařování při zachování dostatečného spasování jednotlivých dílů. Upínky jsou řízeny stlačovaným vzduchem. Přípravek je vybaven senzory pro detekci přítomnosti a správného založení jednotlivých dílů. Jednotlivé přípravky jsou snadno vyměnitelné s použitím sběrnicového kombinovaného konektoru.

Mám zájem o službu